ÖZEL ŞOFÖR TEMİNİ

Yoğun iş temponuz içinde misafirlerinizi kendi aracınızla karşılamak veya başka bir yere ulaştırmak için vaktiniz yoksa, çok önemli bir görüşmeniz var gideceğiniz adreste park sıkıntısı yaşanıyor ise veya uzun yolda araç kullanmakta zorlanıyor iseniz A.T Taşımacılık özel şoför hizmeti size bu kolaylığı sunuyor.

Şehirlerarası yolculuklarınızda da faydalanabileceğiniz hizmetimizde güven, eğitim, bilinç ve tecrübe gibi önemli kriterler özel şoförlerimizde ön planda tutulmaktadır. A.T Taşımacılık güvencesinde çalışan özel şoförlerimizde fiziksel özellik, zekâ, hızlı düşünüp çabuk karar verme, protokol ve sosyal davranış kurallarını iyi bilme, rahatlık, hızlı refleks, sabır ve dikkat gibi özellikler bulunmaktadır.

Günlük, haftalık, aylık, dilerseniz senelik özel şoför temini hizmetimizle özel gecelerde park sorunu yaşamadan gönül rahatlığıyla eğlenmek, akşamları dışarı çıkıp, eve nasıl dönerim stresi olmadan dilediğiniz gibi bir gece geçirmek, yakınlarınızı veya bir misafirinizi kendi aracınızla karşılamak ya da başka bir yere ulaştırmak için A.T Taşımacılık özel şoför hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Merkez Adres : Zafer Mh. Kavak Cd. No:10 Akçalar Nilüfer/BURSA                     Telefon : 0 (224) 0224 488 58 71- 72       

Copyright © 2012 A.T SERVİS TAŞIMACILIĞI