ŞİRKET İLKELERİ:

Çalışkanlık, dürüstlük ve girişimcilik ilkelerini uygulamak üzere 1998 yılında kurulup yola çıkan (A.T) ilk heyecanını hergün yaşayan ve heyecanını kaybetmeden hizmet vermeye devam ediyor.Genç ve dinamik yönetim ekibimizle geleceğe güvenle bakarak ilkelerimizle ve ilk günkü heyecanımızla sektörde büyümeye büyük kararlılık ve azimle devam ediyoruz.

(A.T) Firmamız servis taşımacılığı ve araç kiralama hizmetlerini bu güne kadar eksiksiz ve güvenli olarak yerine getirmekte, zamanın getirdiği yenilikleri, konfor ve teknolojiyi de yakından takip etmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana bizlerin geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan çalıştığımız KURUM ve KURULUŞLARIN taktir ve teşekkürleri gücümüze güç katmakta ve yolumuzu aydınlatmaktadır. Hizmet kalitesi şirketimizin her geçen gün yüksek tutulduğu ekip ruhu ve çalışma azmimiz ile yürütülmektedir.

Servis taşıma hizmetinde ve hizmette sınır tanımayan (A.T) şirketi kendi dalında ve sektöründe çalışmalarını sürdürmektedir. Yenilikçi ve maliyeti en uygun fiyat,hizmeti üstlenmş olan şirketinmiz ÖNCÜ ve kalıcı olabilmek için tüm gücüyle istikrarlı ilerleyişini sürdürmektedir.

Hizmet Verdiğimiz KURUM ve KURULUŞLAR için değerimiz ve çalışanları içinde değer oluşturmak, olanağı sağlamak. Daha iyi bir dünya için topluma katkıda bulunmayı ilke edinen (A.T) servis taşımacılığı farkını yaşamak dileğiyle.

Yolunuz açık
Gönlünüz Ferah olsun
Hayırlı işler Dileğiyle

Merkez Adres : Zafer Mh. Kavak Cd. No:10 Akçalar Nilüfer/BURSA                     Telefon : 0 (224) 0224 488 58 71- 72       

Copyright © 2012 A.T SERVİS TAŞIMACILIĞI